Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 22:01

Від щирого серця вітаємо зі святом тих, хто присвятив своє професійне життя турботі про ближніх – наших чуйних, сердечних, добрих і милосердних працівників соціальної сфери! Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти – це ті люди, які щодня потребують уваги та підтримки.  З надією на краще вони звертаються саме до вас – і ви подаєте їм  руку допомоги, даруєте впевненість та віру.

Окремо хочемо привітати працівників відділу соціального захисту та Центру надання соціальних послуг Глибочицької сільської ради. Ви – справжні професіонали та Люди з великої літери.

Адже лише ті, хто має велике серце та щиру  душу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію. Ви створюєте добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Тож нехай те щастя, яке ви даруєте людям, обов'язково повернеться сторицею і надихне вас на нові добрі справи!

Дякуємо вам за щоденну роботу, за доброту, терпіння та співчуття.

Пишаємося вами!