ПОДАРУНОК ВІД ДОБРОЛЬОЖІ ВІКТОРА ВІТАЛІЙОВИЧА

Дата: 21.10.2021 11:44

Приємною несподіванкою став візит до Глибочицької сільської ради нашого доброго друга – нотаріуса Доброльожі Віктора Віталійовича. Зазвичай у четвер з 9.00 до 10.00 він надає безкоштовні онлайн-консультації жителям нашої громади з питань оформлення спадщини, відчуження майна. Але сьогодні Віктор Віталійович привіз книги братів Капранових «Мальована історія незалежності України». Яскраві й такі інформативні книги були вручені Глибочицькому сільському голові Сергію Сокальському, начальнику відділу  освіти, культури, молоді  та  спорту  сільської  ради Ганні Войтенко, секретарю виконавчого комітету Оксані Зябкіній. Один екземпляр книги, підписаний авторами, зберігатиметься в кабінеті очільника громади. Решту книг буде передано у заклади освіти й культури: школи, садочки, клуби громади.

Ми щиро вдячні Віктору Віталійовичу за такий гарний подарунок!