Вітаємо з Днем знань

Дата: 01.09.2021 15:56

01 вересня 2021 року у всіх закладах громади розпочався новий 2021/2022 навчальний рік!

П’ять закладів освіти громади поповнилися першокласниками, які вперше переступили поріг своїх закладів та розпочали важливий період у житті!

Відбулися святкові зустрічі у гімназіях та ліцеях, де з вітальними словами до учасників зібрання звернулися Глибочицький сільський голова - Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ, секретар сільської ради – Віталій ШПАКІВСЬКИЙ та начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту – Ганна ВОЙТЕНКО. Були відзначені цінними подарунками здобувачі освіти, які є переможцями конкурсів, фестивалів, турнірів.

Освітній марафон під назвою «2021/2022 навчальний рік» розпочато!

Успішного старту!!!