Сільською радою закуплено нові пластикові контейнери для збору твердих побутових відходів

Дата: 31.08.2021 18:29

Глибочицькою сільською радою за кошти місцевого бюджету закуплено 30 пластикових контейнерів для збирання твердих побутових відходів. З 1 вересня контейнери встановлюватимуться  в населених пунктах громади Левків, Калинівка та Клітчин, де збирання та вивіз твердих побутових відходів здійснюється контейнерним способом. Укомплектовуватимуться новими контейнерами як вже існуючі місця для збору сміття, так і нові майданчики згідно з санітарними нормами благоустрою території.