29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 30.08.2021 18:00

З метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві у Глибочицькій територіальній громаді відзначено день пам’яті загиблих захисників. Проведено низку пам’ятних та національно-патріотичних заходів у закладах освіти та культури, зокрема у бібліотечних закладах пройшли години пам’яті, приурочені героям сьогодення.

За участю Глибочицького сільського голови Сергія Сокальського, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валерія Семотюка та очільників старостинських округів Олександра Подорожнього, Валентини Яремчук та Юрія Вергуна відбулося покладання квітів до місць поховань загиблих героїв нашої громади:

Олексія Шевченка, Олександра Шахрая та Олександра Книша (с.Левків);

Сергія Андрусенка  (с. Глибочиця);

Олексія Євдощука  (с. Студениця).

Трагедія родин загиблих воїнів - це трагедія нашої Глибочицької громади і нашої держави. Сьогодні громада об’єдналася у скорботі і вдячності полеглим землякам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь, зберігши тим самим мир і спокій в Україні.