27.08.2021 у Глибочицькій територіальній громаді відбувся серпневий освітянський форум під гаслом: «ОСВІТА ГРОМАДИ БЕЗ БАР’ЄРІВ: ВЕКТОРИ ЯКОСТІ ТА УСПІХУ. Забезпечуємо Якість Освіти Разом».

Дата: 30.08.2021 10:28

Фото без описуУчасниками зустрічі були не лише педагоги закладів загальної середньої та дошкільної освіти, почесні гості, а й здобувачі освіти закладів громади.

Під час форуму у своєму виступі начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту - Ганна Войтенко узагальнила досягнення освітян громади за попередній навчальний рік та окреслила пріоритетні завдання наступного 2021-2022 навчального року. Заклади освіти якісно змінюються: оновлюється матеріально-технічна база закладів, створюється сучасний, безпечний освітній простір. І все це завдяки тому, що в пріоритеті громади – якісна освіта!

За сумлінну і плідну працю педагогам були вручені Вітальні адреси та Грамоти керівникам ЗЗСО від Глибочицького сільського голови – Сокальського Сергія Вікторовича.