22 серпня Калинівка відсвяткувала День села

Дата: 23.08.2021 16:06

Стартувало свято о 15 годині відкриттям «містечка майстрів» села Калинівка, яку представляли майстрині народної творчості Левківського старостинського округу Наталія Козел, Людмила Козел, Ірина Клісовець, Ілона Степаненко та Надія Мартинюк.

Для наймолодших жителів та гостей села з 15.00 до 17.00   працювала дитяча  локація:  атракціони, батути.

Для мешканців села та гостей  свята лунали задушевні мелодії духового оркестру з м. Житомира.

О 17.00 годині розпочався святковий концерт творчих колективів  та окремих виконавців Левківського Будинку культури, Калинівського та Клітчинського клубів Левківського старостинського округу, а також Будинку культури села Глибочиця.

З вітальним словом до присутніх звернулися: Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, староста сіл Левків, Калинівка, Клітчин Олександр Подорожній, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ганна Войтенко.

Під час проведення свята відзначено подарунками родини, які відсвяткували 50-річчя  та 25-річчя подружнього життя, а також молоді сім’ї, які зовсім недавно стали на весільний рушничок.

Традиційно відбулося нагородження учасників номінацій:

«Наймолодші жителі села»;

«Наймолодші школярі»;

«Випускник»;

«Найстаріші жителі села».

Завершилося свято  танцювальним вечором.