У Левкові відкрили міні-стадіон зі штучним покриттям

Дата: 20.08.2021 10:00

Жителі села Левків Глибочицької громади виправдано можуть пишатися своїми спортивними досягненнями та примножувати їх у майбутньому.

У четвер, 19 серпня, у Левкові відбулось урочисте відкриття міні-стадіону зі штучним покриттям. На відкриття завітали місцеві юні спортсмени, а також Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ганна Войтенко, староста Левківського старостинського округу Олександр Подорожній.

На святі були присутні батьки нашого земляка, загиблого в АТО Олексія Шевченка, чиє ім’я, згідно з рішенням сесії Глибочицької сільської ради, тепер носитиме спортивний комплекс.

Глибочицьким сільським головою Сергієм Сокальським від імені громади дитячій футбольній команді було подаровано нову спортивну форму. Свято завершилося товариським футбольним матчем.