Відбулася презентація книги Ярослава Марищенка «Левків: довіку не забути»

Дата: 22.07.2021 15:02

21 липня в Житомирському обласному літературному музеї відбулася презентація книги письменника, лауреата премій ім. О.Огієнка та В.Земляка Ярослава Марищенка. Це видання про історію с. Левків та про життя трьох наших земляків, загиблих героїв із села Левків Житомирського району Олексія Шевченка, Олександра Шахрая та Олександра Книша.

На зустрічі були присутні дружини та діти Героїв - Шахрай Валентина Володимирівна та Книш Марія Миколаївна з сином Артемом та донькою Ариною.

У заході брав участь голова Глибочицької територіальної громади Сокальський Сергій Вікторович, який щиро подякував письменнику за плідну роботу щодо висвітлення даної тематики та подаровані автором книги.

Вагомість події розділили письменники Житомирщини, представники місцевих бібліотек, завідувачка Левківської публічної бібліотеки В. Д. Грицюк.

Презентуючи свою книгу, Ярослав Семенович Марищенко ще раз підкреслив значимість висвітлення теми війни на Сході нашої країни.

Присутні побажали автору нових творчих злетів у царині літературного мистецтва.