Відбувся щорічний фестиваль народної творчості «Квітка папороті»

Дата: 07.07.2021 15:28

6 липня у Глибочицькій громаді відбувся щорічний фестиваль

народної творчості «Квітка папороті».

У мальовничому куточку с. Левкова під промовистою назвою «Берізки» діяли різноманітні дитячі локації, можна було поласувати смаколиками та покататися на квадроциклах.

Загадкова купальська ніч розпочалася театралізованим дійством «У ніч на Івана  Купала»: лунали купальські пісні у виконанні обрядових колективів закладів культури нашої громади, спалювали Купала, стрибали через вогонь, пускали на воду купальські вілечка.

З чудовим літнім святом присутніх привітали Глибочицький сільський голова Сокальський С.В., староста сіл Левків, Калинівка, Клітчин Подорожній О.А. та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Войтенко Г.М. Також у заході брали участь депутати Глибочицької сільської ради.

Фестивальну програму, яка тривала до пізнього вечора, продовжили виступи творчих колективів Левківського, Глибочицького та Студеницького будинків культури, клубів сіл Великі Кошарища, Калинівка, Клітчин,  Кмитів та Березина.

Театр вогню «Діти сонця» з м. Житомира представив для гостей фестивалю вражаюче фаєр-шоу.

Закінчилося свято танцювальним вечором з розважальною програмою.