На фестивалі полуниці у Високій Печі

Дата: 26.06.2021 18:48

Сьогодні, 26 червня, Сергій Сокальський разом з учасниками художньої самодіяльності Глибочицької сільської ради відвідали другий Фестиваль полуниці у селі Висока Піч.

Надзвичайно тепло і гостинно приймали гостей господарі свята.

Лунали щирі подяки за допомогу в організації свята депутатам Тетерівської сільської ради, голові Житомирської районної ради Блощинському Олександру, депутатам Житомирської районної ради (Палію Володимиру, Ясюнецькому Олексію, Павлюку Олескандру, Волинець Наталії, Фещуку Миколі), Тригірському  лісництву, КП «Тетерів 2017» Тетерівської сільської ради, Зарічанському РЕМу, відділу освіти Тетерівської сільської ради, Житомирському торгівельно-економічному коледжу, Житомисрькому коледжу культури і мистецтва і.І.Огієнка, старості Високопічського старостинського округу Катерині Котвіцькій.

Наші виступи художньої самодіяльності теж сподобалися глядачам і учасники заслужено привезли з фестивалю подяку.