Найщиріші вітання з Днем вишиванки!

Дата: 20.05.2021 11:32

Відділ освіти, культури, молоді та спорту  вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Український День вишиванки підтримують у більш ніж 50 країнах світу.

Коли започатковували святкування Дня вишиванки, то ніхто собі за мету не ставив, щоб воно розрослося до світових масштабів. Тому було приємною несподіванкою, коли у 2014 році наше свято вийшло за межі нашої країни і стало вже Всесвітнім днем вишиванки.

Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.  Чудового настрою та різнобарвних вражень!

До Вашої уваги пропонуємо відеофільм закладів освіти та культури про святкування Дня Вишиванки.

Із найщирішими побажаннями начальник відділу Ганна ВОЙТЕНКО.

вітання Березина Клуб                        вітання Березина ЗДО    вітання Березина школа

вітання Левків ЗДО "Золотий ключик"              вітання Левків Будинок культури                       вітання Левків Ліцей

вітання Гадзинка гімназія        вітання Кошарище гімназія

вітання Кмитів ЗДО      вітання Студениця бібліотека