Предмет закупівлі -  Деревина дров'яна непромислового використання (код ДК 021:2015: :03410000-7: Деревина). Номер закупівлі в ЕСЗ: UA-2021-05-05-007087-c

Дата: 11.05.2021 12:03

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) надається  обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі -  Деревина дров'яна непромислового використання

(код ДК 021:2015: :03410000-7: Деревина)

Номер закупівлі в ЕСЗ: UA-2021-05-05-007087-c

Обґрунтування доцільності закупівлі. Закупівля проводиться для забезпечення закладів деревиною для опалення, які підпорядковані Відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибочицкої сільської ради.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Загальний обсяг закупівлі сформований виходячи з потреби наданої директорами закладі Відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибочицкої сільської ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі .

Т Е Х Н І Ч Н І   В И М О Г И
(Деревина дров’яна непромислового використання)

Назва товару

Деревина дровяна непромислового використання (2-а група)

1 220 м3

деревина дров’яна непромислового використання (2-а група) – сосна, вільха.

Якість деревини повинна відповідати ТУ У 16.1-00994207-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги».

Учасник має забезпечити поставку деревини у вигляді відрізків стовбурів, колод, полін, довжиною від 1 до 1,9 метрів (граничне відхилення по довжині – 0,05 м), товщиною від 2 см і більше. Деревина може бути як з корою, так і без кори.
Деревина  дров’яна повинна  бути  очищена  від  сучків. Висота сучків, що лишилися, не повинна перевищувати 3 см. Деревина не повинна бути обгорілою.

Деревина дров’яна повинна постачатися за рахунок Учасника-переможця. Учасник-переможець самостійно проводить навантаження та розвантаження деревини. Вартість навантаження, розвантаження,  доставки  деревини, а також витрати на страхування, податки та збори, та інші витрати повинні бути включені до ціни товару.

Обґрунтування  очікуваної ціни закупівлі бюджетного призначення. Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі інформації про ціни

на відповідні товари розміщені у вільному доступі в мережі Інтернет, з цінових пропозицій Постачальників товару у Житомирській області , у розмірі 854 000,00 грн.

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів

наявної потреби.