Про організацію виїзних прийомів громадян , які проживають на території Левківського старостинського округу працівниками апарату Глибочицької сільської ради

Дата: 11.05.2021 11:31

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Глибочицького сільського голови

07.05.2021                                                                                                    № 60- О

Про організацію виїзних

прийомів громадян

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи положення Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 07.12.2008 № 109/2008

ЗОБОВЯЗУЮ:

1.Затвердити графік виїзних  прийомів громадян, які проживають на території Левківського старостинського округу працівниками апарату Глибочицької сільської ради (додаток 1).

2. Прийом громадян здійснювати у адміністративному приміщенні Левківського старостинського округу за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Левків, вул. Героїв України, 35.

3. Старшому інспектору паспортного столу відділу юридичної, кадрової та організаційної роботи (Шинальська І.П.), спеціалісту – землевпоряднику відділу землевпорядкування, екології, ЖКГ, містобудівництва та господарської діяльності (Ващенко Г.О.), та завідуючій сектору соціальної та сімейної політики (Мусевич Т.К.) здійснювати виїзні прийоми громадян у визначені графіком дні і години.

4. У разі відсутності працівників (відпустка, тимчасова втрата працездатності, відрядження), вказаних у п. 3 цього розпорядження виїзні прийоми громадян здійснювати працівникам, які їх заміняють.

5. Старості (Подорожній О.А.) забезпечити інформування громадян, які проживають на території Левківського старостинського округу, про виїзні прийоми громадян у визначені графіком дні і години.

6. Головному спеціалісту інформаційно-комп’ютерного забезпечення відділу юридичної, кадрової та організаційної роботи (Цалко С.І.) розмістити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Глибочицької сільської ради.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Семотюк В.Д.)

Глибочицький

сільський голова                                                                Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Глибочицького сільського голови

від 07.05.2021 р.  №60-О