Відбувся I етап змагань серед команд старостинських округів "Краще спортивне село 2021 року"

Дата: 07.05.2021 17:46

7 травня 2021 року відбулись спортивні змагання І етапу ГО Житомирської територіальної організації ВФСТ «Колос» серед команд старостинських округів «Краще спортивне село 2021 року».

Участь у змаганнях брали команди та представники Кмитівського, Студеницького, Левківського старостинських округів та сіл Глибочиця, Гадзинка, Березина і Нова Вигода у наступних видах спорту: волейбол, футбол, гирьовий спорт, теніс настільний, шашки, шахи, дартс.

Змагання проводились на базі Глибочицького ліцею відповідно із дотриманням програмних вимог безпеки.

Із вітальним словом до учасників спортивного свята звернулись Глибочицький сільський голова Сокальський Сергій Вікторович, начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Глибочицької сільської ради Войтенко Ганна Мефодіївна, директор Глибочицького ліцею Марчук Валентина Василівна та президент учнівського самоврядування ліцею Юрій Білоцький із найкращими побажаннями перемоги.

В результаті змагань місця розподілені у наступному порядку: третє місце посів Студеницький старостинський округ, друге – Левківський старостинський округ та перше здобули представники сіл Глибочиця, Гадзинка, Березина та Нова Вигода.

Вітаємо переможців!

Виконавчий комітет Глибочицької сільської ради