Про відзначення на території Глибочицької сільської ради 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 06.05.2021 12:23

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Глибочицького сільського голови

05.05.2021                                                                             № 56- О

Про відзначення на території
Глибочицької сільської ради
76-ї річниці перемоги над нацизмом
у Другій світовій війні

Відповідно п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету Глибочицької сільської ради від 12.04.2021 року №3 «Про відзначення на території сільської ради 76-ї річниці з дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» та з метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, належного відзначення у 2021 році  76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

1. Провести заходи 09 травня 2021 року на території Глибочицької сільської ради з відзначення 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Організувати урочисте покладання квітів та вінків до пам’ятних знаків, за участі представників органу місцевого самоврядування.

2. Відділу бухгалтерського обліку забезпечити своєчасну виплату одноразової грошової допомоги ветеранам Другої світової війни, проживаючим на території сільської ради, відповідно до програми соціального захисту населення Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії сільської ради сьомого скликання від 24.05.2019 №1.

3. Директору комунального підприємства «Полісся-Сервіс» Глибочицької сільської ради Пилипчуку С.С. забезпечити впорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни.

4.Урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків 9 травня 2021 року здійснити організаційному комітету сільської ради з дотриманням карантинних обмежень, у складі: сільського голови - Сокальського С.В.; заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Семотюка В.Д.; старости сіл Кмитів, Великі Кошарища, Малі Кошарища – Яремчук В.М.; старости сіл Студениця, Руденька, Городенка – Вергуна Ю.Ю.; старости сіл Левків, Калинівка, Клітчин – Подорожнього О.А.; директора КП «Полісся-сервіс» (голови ветеранської організації) – Пилипчука С.С.; старшого інспектора військового обліку – Соломко А.В.; водія – Кобернюка В.П.; З метою оперативного вирішення питань залучити два службових автомобілі: модель CITROЕN-Elysee, з державним номерним знаком АМ 2261 СН та модель «Geely», державний номерний знак АМ 1845 ВЕ.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Глибочицький

сільський голова                                                 Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Додаток до розпорядження

№ 56 від 05.05.2021 року

Графік проведення урочистих заходів:

9:00 – с. Н. Вигода (центр села, памятник «Братська могила воїнів»);

9:30 – с. Гадзинка ( центр села, памятник «Обеліск Слави»);

9:45 – с. Левків ( територія кладовища «Могили загиблих учасників АТО»);

10:00 – с. Левків (центр села, памятник  «Обеліск Слави»);

11:00 – с. Студениця (центр села, памятник  «Обеліск Слави»);

11:15 – с. Студениця (територія кладовища «Могила загиблого учасника АТО»);

11:30 - с. Кмитів (центр села, памятник «Обеліск Слави»);

11:45 - с. Березина (парк, памятник «Обеліск Слави»);

12:15 – с. Глибочиця (центр села, памятник «Обеліск Слави»);

12:30 – с. Глибочиця (територія кладовища «Могила загиблого учасника АТО»)