НЕВДОВЗІ ПОМИНАЛЬНІ ДНІ

Дата: 21.04.2021 17:32

Пластик розкладається більше 100 років – довше, ніж живе людина. Але штучні квіти радують нас красою  лише рік-два, а решту часу це сміття, яке забруднює і отруює місце пам’яті наших рідних.

«Для Бога немає померлих, у нього всі живі. Тож і квіти треба обирати натуральні», – наголошує Православна церква.

Задумайтеся на хвилину: у щорічному оновленні живих квітів заключено велику мудрість і надію на відродження тих, хто відійшов до Бога.

Традиція штучних квітів немає глибокого коріння і триває не більше 10-15 років. У цьому сенсі є надія, що якщо люди усвідомлять, що немає такої основи - традиційної, релігійної основи - і ця практика шкідлива для довкілля, то з часом відмовляться

Виконавчий комітет Глибочицької сільської ради закликає громаду не прикрашати могили померлих пластиковими квітами та вінками. Живі квіти, які Ви висадите, радуватимуть своєю неповторною красою і не завдадуть шкоди навколишньому світу.

Тож давайте, пам’ятаючи минуле, думати про майбутнє!