УВАГА! ПРИЙОМ ПРОЄКТІВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ 2021!

Дата: 22.03.2021 15:27

З 1 по 31 березня 2021 року триває реєстрація громадських проектів на конкурс «Бюджет участі в Глибочицькій сільській раді 2021». Реєстрація триватиме до 31 березня 18:00 включно.

«Бюджет участі» – це можливість для мешканців громади взяти участь у розподілі бюджетних коштів.  На реалізацію громадських проектів у 2021 році в сільському бюджеті передбачено орієнтовно 1 000 000 грн.

Взяти участь у конкурсі і подати проектну пропозицію можуть громадяни, яким виповнилося 16 років. Реєстрація місця проживання на території Глибочицької громади необов’язкова. Повний перелік категорій громадян, що можуть подати проект читайте у Положенні про бюджет участі.

Подати проектні пропозиції можна як в електронному вигляді так і в паперовому.

Проектна пропозиція повинна відповідати низці критеріїв:

одна заявка – один об’єкт;

узгодженість мети і результату;

можливість реалізації протягом одного бюджетного року;

Якщо реалізація проекту передбачає використання земельної ділянки, остання повинна належати до комунальної власності Глибочицької сільської ради.

Для подачі необхідно зібрати не менше 10 підписів жителів відповідного села та надати скан-копію (при електронній подачі) або оригінал бланку. Підпис автора/авторів не враховуються.

У випадку невідповідності, проект буде відправлений автору на доопрацювання.

Під час подачі проектної пропозиції в паперовому вигляді вона буде відразу перевірена на відповідність вимогам та опублікована відповідальною особою уповноваженого робочого органу або відправлена на доопрацювання.

Подача проектних пропозицій: 1 березня – 31 березня 18:00.

Правила участі

1. Скільки грошей виділено на бюджет участі в цьому році?

Загальний обсяг видатків на 2021 рік, що спрямовуються на реалізацію проектів, – орієнтовно 1 000 000 грн.

2. Скільки підписів мені потрібно зібрати за проект, щоб він був прийнятий?

Не менше 10 (підписи автора та співавторів не враховуються! Детальніше про збір підписів у інструкції).

3. Яка максимальна тривалість реалізації проекту?

Проект повинен бути реалізований до 31 грудня 2021 року.

4. Хто може бути автором проекту?

Автор проекту – фізична особа, якій виповнилося 16 років і виконується одна з наступних умов:

4.1) місце проживання в Глибочицькій громаді;

4.2) місце народження в нашій громаді;

4.3) маєте право власності на нерухоме майно;

4.4) місце вашої роботи зареєстроване на території Глибочицької громади.

5. Проект має відповідати правилам участі та Програмі «Бюджет участі в Глибочицькій сільській раді».

Під час підготовки проекту користуйтеся Положенням.

Як подати свою ідею?

Сформулюйте ідею: чого саме не вистачає, що можна покращити?

Розрахуйте бюджет. Роздрукуйте заявку та додатки з сайті. Оберіть назву та тематику, стисло поясніть ідею проекту, проблему та рішення.

Що потім?

Після проходження модерації розкажіть про свій проект та збільшіть шанси на виграш! Попросіть друзів і знайомих підтримати проект на голосуванні. Організуйте рекламну кампанію свого проекту, використовуйте попередні бланки і макети.

Стежте за ходом голосування.

Зберіть найбільшу кількість голосів і контролюйте реалізацію проекту.

Після закінчення прийому проектних пропозицій з 1 квітня розпочне роботу Координаційна рада, яка буде розглядати подані проекти та вирішувати – допускати їх до голосування чи ні.

З питаннями, пропозиціями та зауваженнями звертайтеся до вашого депутата або до секретаря сільської ради Шпаківського Віталія Станіславовича.

С. Глибочиця, вул. М. Грушевського, 2, каб. № 3 (Пн-Пт із 09:00 до 18:00);

тел.: 097 66 314 74

е-mail: shpakivskyi86@gmail.com

496015@ukr.net

Більш детальну інформацію можна прочитати на сайті сільської ради за посиланням (рішення № 123)