Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Глибочицької сільської ради

Дата: 03.03.2021 16:51

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Глибочицького сільського голови

03.03.202 року                                                                                             № _32_ -О

Про скликання позачергового

засідання виконавчого комітету

Глибочицької сільської ради

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 04 березня 2021 року на 14 год. 00 хв., у зв’язку з службовою необхідністю, в сесійній залі, 2-й поверх приміщення Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, за адресою: Житомирський район, село Глибочиця, вулиця Михайла Грушевського, 2.

Порядок денний:

1.1 Про розгляд звернення Коростишівського районного відділу державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) щодо реалізації будинку Кучерука В. В. для погашення заборгованості перед іпотекодежателем ВАТ «Державний експортно-імпортний банк України».

1.2. Про звільнення від плати  за  харчування на 100% дітей у закладах дошкільної освіти Глибочицької сільської ради.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Семотюка В.Д.

Глибочицький

сільський голова                                                           Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ