Оголошується прийом кандидатур до Координаційної ради, що організовуватиме та координувати впровадження та реалізацію бюджету участі в Глибочицькій сільській раді

Дата: 01.03.2021 10:19

Рішенням сьомої сесії Глибочицької сільської ради від 12 лютого 2021 року № 123 «Про запровадження громадського бюджету (бюджету участі) Глибочицької сільської ради» запроваджено механізм залучення громадськості до розподілу бюджету сільської ради. Основна мета цього рішення – щоб кожен житель громади мав змогу підготувати проєкту, на конкурсних засад перемогти і мати можливість реалізувати його за кошти бюджету сільської ради. Детальніше вивчити рішення № 123 «Про запровадження громадського бюджету (бюджету участі) Глибочицької сільської ради» можна на офіційному сайті ради

Координаційна рада – постійно діючий робочий орган, який працює на громадських засадах, утворений рішенням сесії сільської ради і організовує та координує впровадження та реалізацію бюджету участі в сільській раді.

До складу Координаційної ради входить 13 осіб, що обираються з числа представників територіальної громади Глибочицької сільської ради.

Персональний склад Координаційної ради затверджується рішенням сесії сільської ради на основі пропозицій від депутатів та представників територіальної громади Глибочицької сільської ради.

Прийом кандидатур до складу Координаційної ради проводиться з 01 березня 2021 року по 10 березня 2021 року включно.

Кандидатури до складу Координаційної ради подаються секретарю Глибочицької сільської ради Шпаківському Віталію Станіславовичу у будь-якій формі за контактами:

1) Тел.: 097 66 314 74 (Viber)

2) e-mail: shpakivskyi86@gmail.com

3) каб. № 3 адмін. приміщення Глибочицької сільської ради, с. Глибочиця, вул. М. Грушевського 2.

Для подання кандидатури потрібно зазначити:

1. Прізвище ім’я по батькові особи, яка вносить кандидатуру, її номер телефону.

2. Прізвище ім’я по батькові кандидата в члени Координаційної ради, її номер телефону і місце проживання.

3. Внесення кандидатури в члени Координаційної ради означає надання її згоди бути кандидатом.