8-7 Матеріали 7-ї сесії 8 скликання від 12 лютого 2021 року

Дата: 20.02.2021 18:48

Реєстраційний лист присутності депутатів і голови

Протокол лічильної комісії

7-01  Про затвердження Програми відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021-2025 роки.

7-02 Про затвердження Програми «Надання інших пільг окремим категоріям громадян» Глибочицької сільської  ради на 2021-2025 роки.

7-03 Про «Про затвердження Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» Глибочицької сільської ради на 2021-2025 роки.

7-04 Про затвердження  Програми «Пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021-2025 роки» Глибочицької сільської ради.

7-05 Про внесення змін до додатків рішення четвертої сесії сільської ради восьмого скликання № 18 від 23.12.2020 року «Про затвердження Програми соціального захисту населення Глибочицької сільської ради на 2021-2025 роки».

7-06 Про затвердження Програми «Розвиток футболу та фінансування місцевих футбольних команд на території Глибочицької сільської ради на 2021 рік».

7-07 Про внесення змін до структури апарату Глибочицької сільської ради.

7-08 Про затвердження Положення про відділ юридичної, кадрової та організаційної роботи Глибочицької сільської ради  Житомирського району Житомирської області.

7-09 Про затвердження Положення про відділ землевпорядкування, екології, ЖКГ, містобудівництва та господарської діяльності Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

7-10 «Про затвердження Положення про відділ соціальної та сімейної політики Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.

7-11 Про затвердження Положення про філію «Березинська початкова школа» Глибочицького ліцею Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

7-12 Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Глибочицької сільської ради на праві господарського відання або оперативного управління.

7-13 Про передачу в оперативне управління комунального майна Глибочицької сільської ради об’єктів освіти та культури

7- 14 Про надання одноразової  матеріальної допомоги

7-35-55 Земельні питання

7-40 Про затвердження коефіцієнтів співвідношення пільгових і платних пасажирів на маршрутах, які обслуговують територіальну громаду Глибочицької сільської ради

7-56 Про передачу земельних ділянок  державної власності у комунальну власність

7-57-87 Земельні питання

7-58-120 Земельні питання

7-121 Про звернення Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області до Житомирської обласної державної адміністрації щодо незадовільної  якості надання послуг перевізниками.

7-122 Про затвердження Положення про електронні петиції в новій редакції

7-123 Про запровадження громадського бюджету (бюджету участі) Глибочицької сільської ради

7-124 Про утворення робочої групи з питань розвитку освіти в громаді на наступні п’ять років

7-125 Про затвердження Програми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Глибочицької сільської ради на 2021 рік.