Про скликання третьої позачергової сесії VIII скликання

Дата: 19.12.2020 00:09

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Глибочицького сільського голови

18.12.2020                                                                                              № 144

Про скликання третьої позачергової

сесії VIІI скликання

У відповідності до п.3 ст. 49 та п. 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ЗОБОВЯЗУЮ:

Скликати третю позачергову сесію VIІI скликання «21» грудня 2020 року о 9-00 год. в сесійній залі, 2-й поверх приміщення Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, за адресою: Житомирський район, село Глибочиця, вулиця Михайла Грушевського, 2.

2.      Порядок денний:

2.1.   Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області та затвердження положення.

2.2.   Про затвердження структури та загальної чисельності комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.

2.3.   Доручити Глибочицькому сільському голові підписувати договори про співробітництво територіальних громад.

2.4.   Про клопотання перед Житомирською районною радою про передачу об’єктів із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ Житомирського району у комунальну власність Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.

2.5.   Про внесення змін у назву юридичної особи «Відділ освіти» змінивши її на «Відділ освіти, культури, молоді та спорту», затвердження Положення в новій редакції «Відділ освіти, культури, молоді та спорту» та вжиття заходів щодо внесення змін про юридичну особу в ЄДР.

2.6.   Про затвердження структури та загальної чисельності відділу  освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Глибочицький

сільський голова                 підпис існує                   Сергій СОКАЛЬСЬКИ