Шановні жителі села Студениця!

Дата: 28.08.2020 03:57

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 437-річниці першої писемної згадки про славне село Студениця!

Студениця споконвіку славилася неповторною культурною спадщиною, звичаями, обрядами та славетною історією, а також своїми працьовитими людьми.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, адже Ваша мудрість, життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село і підтримувати славетні традиції свого народу.

Від щирого серця вітаю Вас, студенчани, зі святом і бажаю усім Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили, наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення та добрі починання!

Нехай Господь оберігає кожну сім'ю та родину, а Пресвята Богородиця благословляє!

З повагою,

Глибочицький сільський голова                Сергій Сокальський.