Шановні учні, батьки, вчителі!

Дата: 21.08.2020 13:49

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди двох найвеличніших національних свят нашої державності - Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

Для всіх нас Державний Прапор України є символом суверенітету держави. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану - символу мирної праці і достатку.

День Незалежності України - це знаменний день демократії та громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

З нагоди Дня Незалежності нашої держави бажаю Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.

Нехай кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України.

З повагою, начальник відділу освіти                 Ганна ВОЙТЕНКО