Про соціальну платформу для підтримки малих виробників

Дата: 12.08.2020 11:26

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації інформує про роботу соціальної онлайн платформи для підтримки невеликих сільськогосподарських товаровиробників, покликаної допомогти їм знайти своїх покупців.

«Відкритий ринок» - це майданчик, на якому можуть зустрітися без посередників виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі.

Проект всеукраїнський. Споживачі Житомирської області зможуть знайти продукцію після того, як будуть зареєстровані перші регіональні виробники, діє за підтримки асоціації міст України та Міжнародного фонду Відродження.

«Відкритий ринок» не є комерційним проектом, а виключно соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати.

Платформа доступна за адресою:  rynok.in.ua.

З більш детальною інформацією про проект можна ознайомитися за посиланням:

https:auc.org.ua/novyna/vidkrytyy-rynok-startuye-onlayn-proyekt-za-pidtrymky-amu