ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля (Білик Артем Євгенович № 2020325419 та №2020325418)

Дата: 05.08.2020 15:33

На виконання вимоги п.З, ст.6 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» та Постанови КМУ від 13.12.17 р. №1026 «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля», оголошується початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля» та «Звіт з оцінки впливу на довкілля» гр. Білика Артема Євгеновича.

Період громадського обговорення - 25 робочих днів, з дня їх офіційного оприлюднення в Єдиному реєстрі з ОВД - 05.08.2020.

Додатки

№ 2020325418

«Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля»

«Звіт з оцінки впливу на довкілля» гр. Білика Артема Євгеновича