Розпорядження Глибочицького сільського голови №85-О "Про продовження терміну дії карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Глибочицької сільської ради"

Дата: 27.07.2020 16:40

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Глибочицького сільського голови

27.07.2020                                                                                      № 85 - О

Про продовження терміну дії карантину

та запровадження посилених

протиепідемічних заходів на території

Глибочицької сільської ради

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та п. 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. У розпорядженні сільського голови від 22.06.2020 №71-О «Про продовження терміну дії карантину та посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території Глибочицької сільської ради» у пункті 1 цифри та слово «31 липня» замінити цифрами і словом «31 серпня».
  2. На період дії карантину забороняється:

2.1.     перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

2.2.     перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

2.3.     самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

3.        Рекомендуємо:

3.1.     підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, що здійснюють підприємницьку діяльність на території сільської ради забезпечити:

3.1.1.  на період дії карантину з метою обмеження скупчення осіб в транспорті та на шляхах прямування на роботу/з роботи застосування за можливості гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, дистанційну (надомну) роботу;

3.1.2.  встановлення відстані касовій зоні закладу торгівлі між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж 1,5 метра та/або наявність між ними відповідних захисних екранів;

3.1.3.  дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень.

3.2.     суб’єктам господарювання, що здійснюють підприємницьку діяльність на території сільської ради, на період дії карантину внести (у разі потреби) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9-й, 10-й годині чи більш пізній час. Зокрема, встановити початок роботи о 10-й годині або більш пізній час для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

- оптова та роздрібна торгівля;

- ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;

- поштова та кур’єрська діяльність;

- тимчасове розміщення та організація харчування;

- страхова діяльність;

- освіта;

- надання соціальної допомоги;

- мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

4.        Самоізоляції підлягають:

4.1.     особи, які мали контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19, крім осіб, які під час виконання службових обов’язків використовували засоби індивідуального захисту відповідно до рекомендацій щодо їх застосування;

4.2.     особи з підозрою на інфікування або з підтвердженим діагнозом COVID-19 в легкій формі за умови, що особа не потребує госпіталізації;

4.3.     особи, що перетинають державний кордон та прибули з держави або є громадянинами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19 (крім осіб, які не досягли 12 років, є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19 та не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів або прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за кордон протягом двох діб, працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїздних і локомотивних бригад, інструкторів збройних сил держав — членів НАТО та держав — учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил України, діячів культури за запрошенням закладу культури разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою).

5.     Розпорядження сільського голови від 22.06.2020 №71-О вважати таким, що втратило чинність.

1. Головному спеціалісту інформаційно-комп’ютерного забезпечення відділу землевпорядкування, архітектури, ЖКГ, господарської Цалку С.І. забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті сільської ради.

7.    Начальнику відділу освіти сільської ради Войтенко Г.М., внести зміни до відповідних наказів по відділу освіти.

8.    Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семотюка В.Д.

Глибочицької сільської ради                                   Оксана КОНОНЮК