Шановна Молодь Глибочицької об’єднаної територіальної громади!

Дата: 28.06.2020 12:22

Прийміть щирі вітання з Днем молоді. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

Сучасні і освічені, Ви – сьогодення та майбутнє України та Глибочицької громади!

Саме в молоді роки закладається фундамент на все майбутнє життя. Тому важливо правильно скористатися всіма перевагами Вашого прекрасного віку. Сьогодні Ваш час. Тож, учіться, працюйте над собою, розвивайтеся духовно, інтелектуально, фізично!

Нехай Ваше молоде завзяття, оптимізм і наполегливість знайдуть гідне відображення в особистому та суспільному житті, в науці, мистецтві, спорті, громадській та політичній діяльності. Будуйте таку Україну, якою Ви хочете її бачити, – успішну, процвітаючу, державу заможних громадян.

Впевнений, що творчий ентузіазм і бажання бути першими та найкращими, наше молоде покоління буде щоденно втілювати в життя на розвиток нашої громади.

Бажаю усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, залишайтесь еталоном справедливості для майбутніх поколінь.

З повагою,
Глибочицький сільський голова                     Сергій Сокальський.