Шановні жителі Глибочицької громади прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!

Дата: 26.06.2020 13:46

Фото без описуКонституція повинна захищати наше найбільше багатство родючу українську землю, гарантувати якісну та доступну освіту у вітчизняних навчальних закладах, захищати дітей та гарантувати їм безпечне майбутнє, зберігати нашу історію для майбутніх поколінь, забезпечувати гідне життя нашим батькам, що віддали роки праці нашій державі. Все чого ми прагнемо можна здійснити якщо ми віримо у все можливе.

Успіх прийде у всіх наших справах тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Нехай же в день національного свята в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її основний закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості  у всіх добрих справах на благо нашої громади.

Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у Ваших родинах, благополуччя та достатку!

З повагою,

Глибочицький сільський голова