РОЗПОРЯДЖЕННЯ Глибочицького сільського голови 72-О "Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Глибочицької сільської ради"

Дата: 23.06.2020 14:36

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Глибочицького сільського голови

22.06.2020 р.                                                                                 72 - О

Про скликання позачергового

засідання виконавчого комітету

Глибочицької сільської ради

Відповідно до пункту 20 статті 42 та статті 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області на 24 червня 2020 року на 09 год. 00 хв., в приміщенні Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області (сесійна зала 2-й поверх) за адресою: Житомирський район, село Глибочиця, вулиця Михайла Грушевського, 2.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Семотюка В.Д.

Глибочицький

сільський голова                                                      Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ