Шановні працівники та ветерани медичної галузі!

Дата: 19.06.2020 17:35

Фото без описуЗ нагоди Дня медичного працівника прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я!

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною. І особливо всі усвідомлюють це зараз у час пандемії COVID-19, де Ви знаходитесь на передовій у боротьбі за здоров’я і життя людей. Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Лікарська честь, громадянська відповідальність, висока моральність є завжди Вашим надійним дороговказом у професійній діяльності.

Від усього серця бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, миру, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай Ваше життя завжди буде сповнене добра і любові, а кожен день наповнюється людськими радощами.

Глибочицький сільський голова                         Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ