Шановні працівники і ветерани редакції, дописувачі та шанувальники газети «Сільське життя»!

Дата: 10.06.2020 14:11

Щиро вітаємо Вас із 80-ю річницею від дня заснування Житомирської районної газети «Сільське життя».

Ваше видання на протязі великого проміжку часу висвітлювало всі історичні події   нашого Житомирського району та регіону в цілому.

Упевнені, що й надалі обрані газетою демократичний підхід, самовіддане служіння своїм землякам, неспинне прагнення змінювати життя у районі на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами для журналістів видання, численного активу громадських дописувачів і передплатників, а також усіх жителів району, хто звик щоденно звіряти своє життя із «Сільським життям».

З нагоди свята зичимо колективу редакції районної газети «Сільське життя» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків в роботі, сили та енергії у професійній діяльності, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, благополуччя та добробуту.

Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ, Глибочицький сільський голова