Про тимчасове не запроваджування послаблення протиепідемічних заходів з внесенням змін до розпорядження сільського голови від 03.06.2020 №60-О

Дата: 05.06.2020 15:08

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Глибочицького сільського голови

05.06.2020                                                                                      № 61- О

Про тимчасове не запроваджування

послаблення протиепідемічних заходів

з внесенням змін до розпорядження

сільського голови від 03.06.2020 №60-О

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», п. 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації від 05.06.2020 №21 та протоколу позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської районної державної адміністрації від 05.06.2020 №18

1.      Внести зміни в розпорядження сільського голови від 03.06.2020 №60-О «Про внесення змін до розпорядження сільського голови від 21.05.2020 №59-О» враховуючи рекомендації позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської облдержадміністрації та позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської райдержадміністрації та показники епідемічної ситуації тимчасово не запроваджувати послаблення протиепідемічних заходів на території Глибочицької сільської ради визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами від 03.06.2020 №435), зокрема не запроваджувати:

1.1. з 5 червня:

особам, які досягли 60-річного віку, не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції відповідно до абзацу шостого пункту 6 постанови КМУ від 03.06.2020 №435.

1.2. з 10 червня:

діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях;

діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів, у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід.

Абзаци 7, 8, 9 пункту 3 розпорядження сільського голови від 03.06.2020 №60-О, вважати такими, що втратили чинність.

1.3. абзац 3 пункту 3 викласти в такій редакції:

проведення релігійних заходів за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра та перебування не більше ніж однієї особи на 5 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні. Абзаци 3 пункту 3 розпорядження сільського голови від 03.06.2020 №60-О, вважати таким, що втратив чинність.

1. З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях масового скупчення людей рекомендувати жителям Глибочицької сільської ради дотримуватись карантинних заходів та протиепідемічних правил.
  2. Головному спеціалісту інформаційно-комп’ютерного забезпечення відділу землевпорядкування, архітектури, ЖКГ, господарської забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті сільської ради.

4.   Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семотюка В.Д.

Глибочицький сільський голова                    Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ