Про проведення санітарної обробки території в населених пунктах Глибочицької сільської ради

Дата: 12.05.2020 12:15

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Глибочицького сільського голови

Від 12 травня 2020 року                                                                 №53- О

Про проведення санітарної обробки

території в населених пунктах

Глибочицької сільської ради

Відповідно до п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області від 08.05.2020 №18 «Про проведення санітарної обробки території» та у зв’язку із виявленим випадком респіраторного вірусного захворювання, що викликаний COVID-19 на території Глибочицької сільської ради

1. Комунальному підприємству «Полісся-сервіс» Глибочицької сільської ради провести обробку дезінфікуючими засобами тротуарів, вулиць, зупинок та місць скупчення населення в період з 12 травня 2020 року по 15 травня 2020 року у всіх населених пунктах Глибочицької сільської ради, згідно додатку (додаток).
    1. Директору КП «Полісся-сервіс» забезпечити персонал, який виконує роботи із застосуванням робочих розчинів деззасобів індивідуальними засобами захисту – захисними костюмами, одноразовими гумовими рукавичками, респіраторами/масками, захисними щитками, взуттям, що підлягає дезінфекції.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семотюка В.Д.

Глибочицький сільський голова                             Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ