Про закриття кладовищ громади на період карантину

Дата: 24.04.2020 11:55

На виконання рішення виконавчого комітету Глибочицької сільської ради від 23.04.2020 р. №1 та наказу КП «Полісся- Сервіс» Глибочицької  сільської ради від 24.04.2020 р. №7 (балансоутримувача кладовищ громади) адміністрація КП «Полісся - Сервіс» Глибочицької сільської ради повідомляє:

1. Про закриття на період дії карантину, в строк до 11.05.2020 року включно всіх кладовищ на території Глибочицької сільської ради.

2. Дозвіл відвідування кладовищ громади виключно у випадках здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, а саме:

2.1. участі не більше 10 осіб;

2.2. забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Адміністрація КП «Полісся - Сервіс»

Глибочицької сільської ради