8 квітня 2020 року Уряд України уточнив перелік об'єктів, які можуть працювати під час карантину та категорії громадян 60 років і більше, які не підлягають самоізоляції

Дата: 09.04.2020 18:49

Шановні жителі Глибочицької об'єднаної громади!

Інформую, що 8 квітня 2020 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до до постанови від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Зокрема, Уряд України уточнив перелік об'єктів, які можуть працювати під час карантину та категорії громадян 60 років і більше, які не підлягають самоізоляції.

З повагою,
Глибочицький сільський голова