Про оголошення простою на час карантину у закладах освіти та закладах культури Глибочицької сільської ради

Дата: 01.04.2020 08:56

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Глибочицького сільського голови

30.03.2020                                                                                    № 30

Про оголошення простою

на час карантину

у закладах освіти та закладах культури

Глибочицької сільської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширення та території України коронавірусу COVID-19», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 №239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», з метою запобігання поширенню хвороби COVID-19 та у зв’язку з відсутністю організаційних умов для роботи закладів освіти та закладів культури Глибочицької сільської ради під час карантину

1. Оголосити простій не з вини працівників із 01 квітня 2020 року по 24 квітня 2020 року працівникам закладів:

Дошкільної освіти:

• Студеницький ЗДО «Сонечко»;
  • Кмитівський ЗДО «Капітошка»;
  • Глибочицький ЗДО «Веселка», окрім сторожів, які забезпечують охорону приміщення та працюватимуть по графіку змінності;
  • Гадзинський ЗДО «Сонечко»;
  • Березинський ЗДО «Малятко».

Загальної середньої освіти:

• Комунальний заклад «Студеницький ліцей»;
  • Комунальний опорний заклад освіти «Глибочицький ліцей» та філія Березинська початкова школа;
  • Комунальний заклад «Кошарищенська гімназія»;
  •  Комунальний заклад «Гадзинська гімназія»

для посад: бібліотекар, секретар друкарка, завідувач господарства, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель, сестра медична, кухар, підсобний робітник, двірник, прибиральник службових приміщень, оператор газової котельні, лаборант, машиніст (кочегар) котельні, водій автобуса.

Закладів культури:

• Будинок культури села Глибочиця;
  • Будинок культури села Студениця;
  • Клуб села Кмитів;
  • Клуб села Березина;
  • Клуб села Великі Кошарища;
  • Бібліотекару села Глибочиця;
  • Бібліотекару села Гадзинка;
  • Бібліотеку села Березина;
  • Бібліотекару села Кмитів;
  • Завідувачу бібліотеки села Студениця.

1. У зв’язку з завершенням опалювального сезону 03 квітня 2020 року, відповідно до розпорядження сільського голови від 30.03.2020 №31-О «Про завершення опалювального сезону 2019-2020 р на території Глибочицької сільської ради» опалювачам-сезонним простій не оголошується, дані працівники працюють до вказаної дати відповідно затверджених графіків змінності.
    2. Керівникам закладів дошкільної, загальної середньої освіти підготувати накази про звільнення опалювачів-сезонних, у зв’язку з закінченням опалювального сезону.
    3. Керівникам закладів дошкільної, загальної середньої освіти видати наказ про оголошення простою на час карантину для персонально вказаних працівників, зазначених в пункті 1 даного розпорядження.

1. Врахувати, що під час простою працівники мають перебувати вдома:

- бути постійно на телефонному зв’язку;

- за графіком роботи бути готовими стати до роботи після повідомлення в телефонному режимі директором закладу освіти про закінчення простою.

До закінчення карантину виходити з дому у разі нагальної потреби (магазин, аптека тощо). У разі поганого самопочуття — негайно звернутися до сімейного лікаря і попередити безпосереднього керівника.

1. Відділу бухгалтерського обліку оплачувати працівникам простій у розмірі середнього заробітку відповідно до ч. 3 ст. 113 Кодексу законів про працю України.

4.        Головному спеціалісту з кадрової роботи відділу юридичної кадрової та організаційної роботи Минаш Н.А. довести зміст даного розпорядження до відома працівників закладів культури, за можливості ознайомити під підпис.

8.        Головному спеціалісту інформаційно-комп’ютерного забезпечення відділу землевпорядкування, архітектури та ЖКГ розмістити дане розпорядження на офіційному веб сайті сільської ради.

9.        Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                                    О.М. Кононюк