Шановні користувачі!

Дата: 27.03.2020 11:10

Під час проведення карантину  дана сторінка вебсайту буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  матеріалами відеоуроків    відповідно до  програм навчання з основних предметів, затверджених Міністерством освіти і науки України.

Вітаємо на сайті дистанційного вивчення інформатики. Зареєструйтесьоберіть курс, який бажаєте вивчати, запишіться на нього, та отримайте доступ до навчальних матеріалів, завдань та тестів. Робота із матеріалами сайту безкоштовна!

У дистанційних курсах сайту ДистОсвіта ви знайдете:

• навчальні матеріали: презентації, статті, уроки, посилання та відео-ролики відповідно до теми заняття; саме такими мають бути сучасні електронні підручники
  • інтерактивні завдання, вправи та тренажери - ними можна скористатись як для класної, так і самостійної чи домашньої роботи
  • практичні роботи із можливістю перевірки та коментування вчителем; переважна більшість практичних робіт містить різнорівневі та творчі завдання
  • онлайн тестування з миттєвою перевіркою; тести містять запитання різних типів та мультимедійні об'єкти, вимагаючи не механічного відтворення, а креативного застосування знань

Все, що потрібно для проведення цікавого, сучасного та ефективного уроку інформатики у школі чи поза її межами!

Всі курси сайту відповідають оновленим навчальним програмам, і дозволяють поєднувати окремі складові різних курсів для формування індивідуальних траєкторій навчання. Відповідно до змін у програмах, у курсах 5, 6, 7, 8, 10 класу визначені очікувані результати навчання: знаннєві, діяльнісні та ціннісні. До кожної теми додано анкету з обліку набуття компетентностей.

Вчителі інформатики, які бажають скористатись можливостями дистанційного навчання на нашому сайті для груп учнів, отримуючи при цьому статистику їх успішності, можуть звернутись за адресою dystosvita@gmail.com або заповнити форму