Про утворення мобільних груп на території Глибочицької сільської ради

Дата: 23.03.2020 18:33

Глибочицького сільського голови

23.03.2020р.                                                                                  № 25

Про утворення мобільних

груп на території

Глибочицької сільської ради

Відповідно до частини 1 статті 3 Конституції України, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), враховуючи окреме доручення голови Житомирської обласної державної адміністрації про здійснення контролю за виконанням суб’єктами господарювання організаційних профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню COVID-19 серед населення територіальної громади

1. Утворити мобільну групу на території сіл: Глибочиця, Березина, Гадзинка та Нова Вигода у складі:

Семотюк В.Д. - заступник сільського

голови з питань діяльності виконавчих

органів ради - голова мобільної групи;

Марчук В.В. - - депутат сільської

Хомчук Н.А. - - депутат сільської

Штанько І.П. - член виконавчого комітету

сільської ради - член групи.

2. Утворити мобільну групу на території Кмитівського старостинського округу у складі:

Яремчук В.М. - виконуюча обов’язки

старости Кмитівського старостинського

округу - голова мобільної групи;

Рисіч Л.А.- депутат сільської

Храмцова В.В. - депутат сільської

ради - член групи.

Якименко О.М. - член виконавчого комітету

сільської ради - член групи.

3. Утворити мобільну групу на території Студеницького старостинського округу у складі:

Матвійчук В.А. - виконуючий обов’язки

старости Студеницького старостинського

округу - голова мобільної групи;

Защипась С.П. - депутат сільської

Сімчук С.П. - депутат сільської

ради - член групи.

Борович О.В. - член виконавчого комітету

сільської ради - член групи.

4. Уповноважити мобільні групи проводити рейди щодо моніторингу виконання рішень органів влади всіх рівнів, які є обов’язковими для виконання суб’єктами господарювання.

5. Мобільним групам при проведенні рейдів щодо моніторингу виконання протиепідемічних заходів особливу увагу звертати на дотримання санітарних норм на підприємствах сфери торгівлі, яким дозволена робота під час карантину.

6. Керівникам мобільних груп (Семотюк В.Д., В.М. Яремчук та В.А.Матвійчук) у разі виявлення грубих порушень та недоліків у місцях громадського призначення, складати акти перевірки, які негайно направляти до правоохоронних органів для відповідного реагування.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семотюка В.Д.

Глибочицький

сільський голова                                                                    С.В. Сокальський