Про інформування виконавчого комітету Глибочицької сільської ради про прибулих із-за кордону жителів сіл громади

Дата: 23.03.2020 18:32

Глибочицького сільського голови

23.03.2020 р.                                                                                 № 24

Про інформування виконавчого

комітету Глибочицької сільської

ради про прибулих із-за

кордону жителів сіл громади

Відповідно до частини 1 статті 3 Конституції України, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), враховуючи окреме доручення голови Житомирської обласної державної адміністрації

1. Рекомендувати депутатам сільської ради та членам виконавчого комітету сільської ради щоденно до 10 годин ранку інформувати виконавчий комітет сільської ради про прибулих із-за кордону жителів населених пунктів громади.

2. Виконуючим обов’язки старости Кмитівського та Студеницького старостинських округів (Яремчук В.М., Матвійчук В.А.), щоденно до 10 годин ранку інформувати виконавчий комітет сільської ради про прибулих із-за кордону жителів сіл відповідних старостинських округів.

3. Рекомендувати прибулим із-за кордону жителям, самостійно повідомляти виконавчий комітет сільської ради про приїзд на місце постійного проживання та перебування.

4. Рекомендувати жителям сіл громади:

1) повідомляти виконком сільської ради про приїзд із-за кордону односельчан на місце постійного проживання та перебування;

2) проводити роз’яснювальну роботу щодо самоізоляції приїжджих із за кордону жителів.

5. Начальнику відділу юридичної, кадрової та організаційної роботи (Мошківський Л.Б.) забезпечити щоденне надання відповідної інформації на електронну адресу облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семотюка В.Д.

Глибочицький

сільський голова                                                                 С.В. Сокальський