Про запобігання поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19 на території Глибочицької сільської ради

Дата: 23.03.2020 18:31

Глибочицького сільського голови

23.03.2020 р.                                                                                 № 23

Про запобігання поширення

гострого респіраторного

захворювання COVID-19

на території Глибочицької

сільської ради

Відповідно до частини 1 статті 3 Конституції України, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), з метою запобігання поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2 на території громади

1. Керівникам організацій, підприємств, закладів та установ, що здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення на території Глибочицької сільської ради рекомендувати:

1.1. Обмежити кількість відвідувачів в торговій залі з розрахунку 1 чоловік на 10 кв.м.

1.2. Встановити ємкості з антисептичними засобами, які мають дозатори для обробки рук відвідувачами, перед входом до торгової зали.

1.3. Забезпечити роботу персоналу в захисних масках та гумових рукавичках, які необхідно замінювати кожні 2 години.

1.4. Створити умови для дотримання правил особистої гігієни персоналом, забезпечити їх в достатній кількості милом, антисептиками, захисними масками, рукавичками.

1.5. Забезпечити проведення регулярного (кожні 3 години) провітрювання, вологого прибирання приміщень закладу, торгівельного обладнання, ручок вхідних дверей тощо із застосуванням миючих і дезінфікуючих (хлормістких та спиртомістких) засобів. Після закінчення зміни забезпечити проведення генерального прибирання приміщень закладу.

1.6. До реалізації допускати лише товари в промисловій тарі або попередньо розфасовані в закладі.

1.7. Розмістити в доступних для відвідувачів місцях пам’ятки, плакати з рекомендаціями щодо профілактики захворювань населення на респіраторної інфекції COVID-19.

1.8. Визначити відповідальну особу за проведенням заходів щодо недопущення розповсюдження в закладі респіраторної інфекції COVID-19.

2. Начальнику відділу юридичної, кадрової та організаційної роботи (Мошківський Л.Б.) довести дане розпорядження до жителів громади шляхом оприлюднення.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семотюка В.Д.

Глибочицький сільський голова                                      С.В. Сокальський