Про проведення громадських слухань на території Глибочицької сільської ради

Дата: 19.03.2020 12:41

Глибочицького сільського голови

17.03.2020 р.                                                                             № 17

Про проведення громадських

слухань на території

Глибочицької сільської ради

Відповідно до ст. 13, п.п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів, вважаю за необхідне:

1. Провести громадські слухання на тему «Визначення містобудівних потреб для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою вул. Набережна, №43А в с.Великі Кошарища Коростишівського району Житомирської області. Земельна ділянка загальною площею 0,0978 га, власник земельної ділянки Прищепов Віталій Михайлович», (далі - Слухання).

Місце проведення Слухань: сесійна зала Глибочицької сільської ради (с.Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, 2).

Початок проведення Слухань: о 10.00 годині 27.03.2020 року.

Коло запрошених для участі: всі зацікавлені члени територіальної громади та відповідальні працівники Глибочицької сільської ради.

2. Відповідальним за підготовку та проведення слухань визначити відділ землевпорядкування, архітектури, ЖКГ, господарської діяльності Глибочицької сільської ради (Копчук О.В.). Відповідальному за проведення Слухань здійснити необхідні заходи щодо їх організації.

3. Відповідальним за інформаційне забезпечення Слухань визначити: головного спеціаліста інформаційно-комп’ютерного забезпечення відділу землевпорядкування, архітектури, ЖКГ, господарської діяльності Глибочицької сільської ради Цалко С.І. Відповідальному за інформаційне забезпечення Слухань здійснити необхідні заходи щодо їх реалізації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                   С.В. Сокальський

Завантажити ДПТ