Про вжиття заходів щодо недопущення поширення коронавірусу на території Глибочицької сільської ради

Дата: 16.03.2020 16:28

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Глибочицького сільського голови

16.03.2020                                                                                                                    № 15- О

Про вжиття заходів щодо

недопущення поширення

коронавірусу на території

Глибочицької сільської ради

На виконання Протоколу №1 засідання оперативного штабу щодо запобігання занесенню і поширенню випадків COVID-19 від 13.03.2020 року, доручення голови Житомирської райдержадміністрації від 13.03.2020 року та з метою запобігання поширенню на території Глибочицької сільської ради коронавірусу COVID-19. керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. До поліпшення епідеміологічної ситуації:

1.1. Обмежити доступ до приміщення Глибочицької сільської ради.

1.2. Призупинити проведення службових (нарад за винятком виключних випадків).

1.3. Перевести в режим телефонних усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), за винятком виключних випадків.

1.4. перевести усі масові соціально значимі заходи в режим здійснення Інтернет-стримінгу.

1.5. Обмежити відрядження працівників сільської ради.

1.6. Організувати прийом звернень громадян через поштову скриньку (адмінприміщення) та електронну пошту сільської ради.

1.7. Призупинити до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян.

1.8. Керівникам структурних підрозділів сільської ради при можливості перевести працівників сільської ради на дистанційну форму роботи.

1.9. Рекомендувати депутатам сільської ради обмежити прийом громадян та тимчасово скасувати зустрічі з великою кількістю виборців.

2. Керівникам організацій, підприємств, закладів та установ приватної та комунальної власності на території Глибочицької сільської ради рекомендувати:

2.1. Вжити заходів з дезінфекції.

2.2. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання.

2.3. Запровадити щоденний температурний скринінг працівників, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих распіраторних захворювань.

3. Рекомендувати керівникам Глибочицької, Студеницької амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАП сіл Березина, Гадзинка, Великі Кошарища, Кмитів посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням сіл громади щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

4. Рекомендувати перевізникам маршрутів 106, 121, 121А, 156 та Житомир - Студениця забезпечити проведення дезінфекційних заходів у громадському транспорті.

5. Рекомендувати жителям громади обмежити переміщення громадським та власним транспортом, а також перебування в громадських місцях без крайньої потреби.

6. Начальнику відділу юридичної, кадрової та організаційної роботи (Мошківський Л.Б.) довести дане розпорядження до жителів громади шляхом оприлюднення.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Глибочицький сільський голова                                       С.В. Сокальський