27-04 Про Програму забезпечення національної безпеки в Глибочицькій сільській раді на 2020-2021 роки

Дата: 06.03.2020 17:08

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)
від 12  березня 2020  року

Про Програму забезпечення

національної безпеки в

Глибочицькій сільській раді

на 2020-2021 роки

Розглянувши лист Управління Служби безпеки України у Житомирській області, керуючись Законом України «Про Службу безпеки України», пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного виконання визначених завдань Коростишівським міжрайонним відділенням Управління Служби безпеки України у Житомирській області Глибочицька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму забезпечення національної безпеки в Глибочицькій сільській раді на 2020 рік (далі - Програма, додається).

2. Фінансово-економічному відділу (Гоша О. П.) здійснити фінансування Програми в межах коштів, затверджених бюджетом сільської ради на 2020 рік.

3. Рекомендувати Управлінню Служби безпеки України у Житомирській області здійснювати координацію роботи з виконання заходів Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії Пупеза І.В.)

рішенням 27 сесії 7 скликання

Глибочицької  сільської ради

від 12 березня 2020 №_____

Загальні положення

У зв’язку зі складною внутрішньополітичною обстановкою в Україні, поширенням терористичних дій та проведенням операції об’єднаних сил (ООС) на територіях Луганської та Донецької областей, з метою створення ефективної системи запобігання виникненню умов, що сприяють вчиненню злочинів, удосконалення методів боротьби з контрабандою, організованою злочинною діяльністю, виникла потреба у наданні матеріально-технічної допомоги Коростишівському міжрайонному відділенню Управління Служби безпеки України у Житомирській, яке бере участь в операції об’єднаних сил (ООС).

Програма розроблена відповідно до Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про правовий режим воєнного стану», «Про Службу безпеки України», «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю».

Мета Програми

Основною метою Програми є забезпечення державного суверенітету та незалежності України, здійснення заходів щодо матеріально-технічного забезпечення Коростишівського міжрайонного відділення Управління Служби безпеки України у Житомирській області пальним та комп’ютерною технікою для підтримання боєготовності та ефективного виконання завдань.

Управління Програмою та контроль за її виконанням

Організація виконання Програми покладається на виконком Глибочицької сільської ради.

Основним виконавцем заходів Програми є Управління Служби безпеки України у Житомирській області.

Ресурсне забезпечення Програми

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься у 2020 році за рахунок коштів бюджету сільської ради та інших джерел, що не заборонені чинним законодавством України.

Обсяг коштів, які пропонуються залучити на виконання Програми, згідно з додатком до Програми.

Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми,

строки виконання завдань та заходів Програми

Програма передбачає:

комплексне розв’язання проблеми матеріально-технічного забезпечення Коростишівського міжрайонного відділення Управління Служби безпеки України у Житомирській області, відповідно до листа начальника Управління Служби безпеки України у Житомирській області.

Виконання Програми сприятиме виконанню вимог законів України та Указів Президента України.

Координація та контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснює Постійна комісія з питань прав людини, законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту. Відповідальним за надання звітних матеріалів про хід виконання Програми є начальник Управління Служби безпеки України у Житомирській області.

Бюджет та фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів бюджету сільської ради та інших джерел, що не заборонені чинним законодавством України.

Додаток до Програми

Розрахункова потреба у коштах на реалізацію Програми
на 2020 рік

Виконавці

Сума фінансу вання тис. грн.

Закупівля пального

Виконком Глибочицької сільської ради, Управління СБУ в Житомирській області.

20,0

Закупівля комп’ютерної техніки

Виконком Глибочицької сільської ради, Управління СБУ в Житомирській області.

20,0

Усього