27-03 Про затвердження нової структури бібліотеки села Кмитів Глибочицької сільської ради

Дата: 06.03.2020 17:05

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)
від 12  березня 2020  року

Про затвердження нової структури
бібліотеки села Кмитів
Глибочицької сільської ради

Відповідно до пункту 5 статті 26, пункту 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства культури України від 18.10.2005 №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», Глибочицька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити нову структуру бібліотеки села Кмитів Глибочицької сільської ради, з 01 квітня 2020 року, ввівши 0,25 ставки до посади бібліотекара (додаток 1).

1.1. Затвердити загальну чисельність бібліотеки села Кмитів Глибочицької сільської ради в кількості 0,5 штатних одиниці.

2. Головному бухгалтеру - начальнику відділу бухгалтерського обліку Глибочицької сільської ради привести штатний розпис бібліотеки села Кмитів у відповідність з даним Рішенням.

3. Надати право сільському голові затвердити штатний розпис бібліотеки села Кмитів Глибочицької сільської ради у межах встановленої Рішенням сесії сільської ради чисельності працівників.