Про обмеження проведення масових заходів на території Глибочицької сільської ради

Дата: 05.03.2020 16:18

Глибочицького сільського голови

від 05 березня 2020 року                                                                                                                                    №11-О

Про обмеження проведення
масових заходів на території Глибочиької сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протоколу від 04.03.2020 №2 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації та з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня внаслідок ймовірного поширення гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом (COVID-19)

1. Враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваності на коронавірус та у зв’язку із зареєстрованим випадком коронавірусу в Україні, з метою профілактики поширення коронавірусу обмежити проведення будь-яких масових заходів на території Глибочицької сільської ради з 08 березня 2020 року терміном на один місяць.
  2. Керівникам організацій, підприємств та установ приватної та комунальної власності, рекомендувати дотримуватися стандартних рекомендацій для профілактики захворювання на коронавірус.
  3. Начальнику відділу освіти, як відокремленому підрозділу зі статусом юридичної установи, розробити та затвердити наказ по відділу освіти щодо обмеження проведення масових заходів в закладах освіти.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Глибочицький сільський голова С.В. Сокальський