Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

27- 370 Про надання  дозволу на розробку документації із землеустрою гр.Шевченко К.О.

Дата: 26.02.2020 15:54
Кількість переглядів: 532

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)
від 12  березня 2020  року

 

Про надання  дозволу на розробку

документації із землеустрою

 

 

    Розглянувши звернення гр. Шевченко Катерини Олексіївни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її в оренду  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в зв’язку з оформленням права власності на  житловий будинок  в с. Глибочиця, вул. Ярослава Мудрого, 22,  Житомирського району, враховуючи кадастровий план земельної ділянки, розроблений ФОП Петренко П.П.,  керуючись ст.ст. 12,40,93,120,122,124 п. 3 розділу ІX «Прикінцеві положення», розділу X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України та іншими Законами та правовими актами у галузі земельних відносин сільська рада  ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати  гр. Шевченко Катерині Олексіївні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її в користування на умовах оренди  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1515 га в      с. Глибочиця, провулок Ярослава Мудрого, 22,  Житомирського району,  Житомирської області.
  2. Громадянці   Шевченко К.О.

2.1 На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою у термін, що обумовлений угодою сторін.

2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу в користування земельної ділянки на  умовах оренди.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь