Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

27-52 Про надання  дозволу на розробку документації із землеустрою гр. Харченко І.Г. та Оніщуку В.П.

Дата: 26.02.2020 15:51
Кількість переглядів: 473

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)
від 12  березня 2020  року

Про надання  дозволу на розробку

документації із землеустрою

 

        Розглянувши колективне звернення  громадян Харченко Ірини Григорівни та Оніщука Віктора Петровича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Глибочиця, вул. Шевчука, 3, Житомирського району, який належить їм згідно витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, керуючись ст.ст. 12,40,86,89,116,118,120,121,122, п. 3 розділу ІX «Прикінцеві положення», розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України та іншими Законами та правовими актами у галузі земельних відносин сільська рада сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати гр. Харченко Ірині Григорівні та Оніщуку Віктору Петровичу дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у спільну сумісну власність  площею 0,1408 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Глибочиця,  вул. Шевчука, 3, Житомирського району,  Житомирської області.
  2. Громадянам:  Харченко І.Г. та Оніщуку В.П.

2.1     На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою у термін, що обумовлений угодою сторін.

2.2.   Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь