27-46 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Куцаку Юрію Петровичу

Дата: 26.02.2020 15:41

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)
від 12  березня 2020  року

Про затвердження проекту землеустрою щодо

зміни цільового призначення земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянина Куцака Юрія Петровича та проект землеустрою, розроблений ФОП Рай Олег Анатолійович щодо відведення  земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована Житомирська обл.., Житомирський район,  с. Глибочиця,  керуючись ст. ст. 12,20,33,40,125,126,186, 186-1  п. 3 розділу ІX «Прикінцеві положення», розділу X ,,Перехідні положення” Земельного кодексу України, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Куцаку Юрію Петровичу проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для зміни цільового призначення, розроблений ФОП Рай Олег Анатолійович.

2. Змінити гр. Куцаку Юрію Петровичу  власну земельну ділянку кадастровий № 1822082000:02:001:1656, площею 0,3800 га із земель сільськогосподарського призначення (В.01.03), вид використання - для ведення особистого селянського господарства, на землі житлової та громадської забудови, цільове  призначення (В.02.01), вид використання - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована:  Житомирська обл.., Житомирський район,  с. Глибочиця, провул. Польовий, 5.

3. Громадянину: Куцаку  Ю.П.

3.1 Звернутися до землевпорядної організації  щодо відновлення меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості).

3.2. Подати необхідні документи до органу реєстру речових прав для реєстрації права власності на земельну ділянку.

4. Землевпоряднику по сільський раді внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.