Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

27-26  Про надання  дозволу на розробку документації із землеустрою гр. Кулішовій Діані Іванівні, Кулішовій Ользі Вікторівні, Кулішову Артуру Юрійовичу

Дата: 24.02.2020 15:00
Кількість переглядів: 456

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)
від 12  березня 2020  року

 Про надання  дозволу на розробку

документації із землеустрою

 

        Розглянувши колективне звернення  громадян Кулішової Діани Іванівни, Кулішової Ольги Вікторівни, Кулішова Артура Юрійовича  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Глибочиця, вул. Київська, 34-А, Житомирського району, який належить їм згідно договору купівлі-продажу, керуючись ст.ст. 12,40,86,89,116,118,120,121,122, п. 3 розділу ІX «Прикінцеві положення», розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України та іншими Законами та правовими актами у галузі земельних відносин сільська рада сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати громадянам Кулішовій Діані Іванівні, Кулішовій Ользі Вікторівні, Кулішову Артуру Юрійовичу дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у спільну сумісну власність  площею 0,13 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Глибочиця,  вул. Київська, 34-А, Житомирського району,  Житомирської області.
  2. Громадянам:  Кулішовій Д.І.,Кулішовій О.В., Кулішову А.Ю.

2.1     На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою у термін, що обумовлений угодою сторін.

2.2.   Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь